Campus Pride Jobs

Job Information

CBRE Technical Coord in Wroclaw, Poland

Technical Coord

Job ID

186174

Posted

23-Sep-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland

Techniczny koordynator ds. utrzymania infrastruktury

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej nieruchomości komercyjnej (mile widziane doświadczenie w obsłudze zakładów produkcyjnych) zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego oraz oczekiwaniami Klienta

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem

  • Zarządzanie oraz wsparcie zespołu obsługi technicznej

  • Nadzór nad pracą podwykonawców tak aby zapewnić najlepszą jakość serwisu

  • Tworzenie planów inwestycyjnych

  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, napraw

  • Ciągłe doskonalenie jakości realizacji usług poprzez wymianę doświadczeń i wdrażanie najlepszych rozwiązań rynkowych

Wymagania od kandydatów:

  • Ocena stanu technicznego urządzeń i instalacji w powierzonej grupie obiektów

  • Wykształcenie techniczne wyższe

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Mile widziane doświadczenie w FM (w zakresie technicznej obsługi obiektów handlowych)

  • Potwierdzona doświadczeniem znajomość obszaru zarządzania zespołem i obsługi klienta biznesowego

  • Umiejętność pracy z podwykonawcami, w koordynacji i nadzorze pracy zespołów zewnętrznych

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i technicznej obsługi budynków

  • Uprawnienia Gr. 1 do 20 kV E i D, Gr 2 E i D

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wysoki poziom kompetencji społecznych, efektywna organizacja czasu i pracy, przedsiębiorczość, samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers