Campus Pride Jobs

Job Information

GE Vernova Kontroler Jakości in Wroclaw, Poland

Job Description Summary

Job Description

General Electric (GE) to globalna firma z siedzibą w USA, obecna w ponad 100 krajach na całym świecie i działająca w kilkunastu branżach, jak energetyka (GE Vernova ) czy produkcja silników lotniczych (GE Aerospace). We wrocławskiej Fabryce Generatorów od ponad 20 lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania do elektrowni na całym globie.

Chcesz tworzyć potężne generatory wykorzystywane w elektrowniach na całym świecie?

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko: Kontroler Jakości - kontrola wejściowa

Miejsce pracy: Wrocław , Wrocławski Park Przemysłowy

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wejściowa (pomiary oraz kontrola wizualna) dostarczanych elementów i produktów.

  • Kontrola jakości zgodna z wymaganiami rysunku technicznego, specyfikacjami, normami oraz planem kontroli.

  • Raportowanie wyników kontroli.

  • Tworzenie raportów niezgodności.

  • Nadawanie materiałom i wyrobom statusu jakości,

  • Opracowanie i nadzorowanie aktualności dokumentacji kontroli dostaw.

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji i zapisów zgodnie z wymogami planu jakości;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechaniczno-energetyczne lub mechaniczne)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów Kontroli.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym interpretację specyfikacji technicznych i rysunków w j. angielskim.

  • Znajomość podstaw wytrzymałości materiałów

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Uprawnienia VT

  • Znajomość SAP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Finansowaną opiekę w ramach Luxmed

  • Finansowane ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Owocowe czwartki ;)

Bądź częścią zmiany świata na lepsze

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers