Campus Pride Jobs

Job Information

Nestle Asystent Działu Sprzedaży in Warszawa, Poland

Poznaj zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zakresie działań administracyjnych i operacyjnych opartych na potrzebach działu/jednostki

  • Dbałość o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w wydziale

  • Wsparcie w organizacji i koordynacji spotkań biznesowych i wydarzeń specjalnych

  • Wsparcie w zakresie Tworzenie Zapotrzebowania na Zakup w systemie SAP na potrzeby działu

  • Zakup materiałów biurowych i zarządzanie nimi

  • Pełnienie funkcji łącznika między departamentami, interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Wspieranie i wdrażanie działań komunikacyjnych związanych z inicjatywami w ramach projektu/departamentu

  • Zarządzaj określonymi kanałami komunikacji, takimi jak intranet, workplace lub inne narzędzia komunikacji

  • Wsparcie w koordynacji projektów specjalnych na styku działu sprzedaży i pozostałych obszarów (Finanse, Marketing, Komunikacja, HR i innych)

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów (preferowane w obszarze administracji/zarządzania/marketingu/psychologii)

  • Preferowane wcześniejsze doświadczenie (1-2 lata) lub staże praktyki w podobnej roli

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min.B2)

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office 365)

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Dynamizmu w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i samodzielności w prowadzeniu zadań

  • Systematyczności i terminowości

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i znajdowania nowych rozwiązań

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz świadczeń emerytalnych, 50% dofinansowania do posiłków w kantynie firmowej

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, współpracy oraz otwartości na różnorodność

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie - oddziale uznanego na całym świecie koncernu FMCG

  • Możliwość pracy hybrydowej i elastyczne godziny pracy

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska).

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań

DirectEmployers