Campus Pride Jobs

Job Information

Emerson Master Scheduler (Termeléstervező) in SZÉKESFEHÉRVÁR, Hungary

A Gyártástervezés egyike a kulcs funkcióknak az European Fulfillment Center-en belül.

A gyártástervező legfontosabb napi feladata, hogy folyamatosan szem előtt tartva az anyag rendelkezésreállást valamint az elérhető kapacitást.

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

  • A kereskedelmi megrendelések visszaigazolása a vevői igények szerint (CRSD), az alapanyag rendelezésre állás és elérhető gyártáskapacitás függvényében

  • Napi aktív kapcsolattartás és együttműködés a Beszerzési, Expediáló, Gyártó, Projekt Management valamint Alkatrész beállító csoportokkal abból a célból, hogy a megrendelés a vevő által kért határidőre történő kiszállítása időben megtörténhessen.

  • Megrendelés változtatás esetén a gyártás újratervezése, valamint új visszaigazolási dátum megadása

  • Expediáló kérésekre történő visszajelzés

  • Projekt árajánlatkérés esetén visszaigazolni a különböző gyártási időket a gyári átfutási idők és a szerelési idők figyelembe vételével.

  • Megrendelések letisztázása együttműködve a gyári mérnök csapattal

Mi jellemez: Támogatod a vevői igények által a gyártással szemben támasztott kiszállítási dátumot.

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:

  • Felsőfokú végzettég

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Kiválló analítikus készség és affinitás az üzleti mutatók irányában

  • MS Office ismeret azon belül is erős Excel tudás, Access ismere előny jelent.

  • Kiemelkedő kommunikációs készség

  • Vevőorientált látásmód

Előnyt jelentenek a következők:

  • Előnyt jelent a nemzetközi környezetben szervezz gyártástervezési tapasztalat

  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

  • Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet

  • Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely

  • Támogató, barátságos légkör

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek

  • Munkába járás támogatása

  • Ingyenes sportolási lehetőségek

  • Heti 2 nap Home office lehetősége

Requisition ID : 24006892

Emerson is an Equal Opportunity/Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to sex, race, color, religion, national origin, age, marital status, political affiliation, sexual orientation, gender identity, genetic information, disability or protected veteran status. We are committed to providing a workplace free of any discrimination or harassment.

DirectEmployers