Campus Pride Jobs

Job Information

RTX Corporation Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Przetwarzania i Analizy Danych ESCO in Rzeszów, Poland

Date Posted:

2024-02-21

Country:

Poland

Location:

Hetmańska 120, Rzeszów 35-078, Poland – Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Position Role Type:

Unspecified

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Przetwarzania i Analizy Danych ESCO

Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • monitoring kosztów i prognoz finansowych (Financial Exposure, PPV)

  • dostarczanie danych finansowych do Klientów (Transfer Pricing, Investment Audit, Commit Cost, OMM, Koszt Standardowy)

  • egzekucja wykonania planów oszczędnościowych oraz przygotowanie wraz z odpowiednimi Działami planów oszczędnościowych na kolejne lata

  • raportowanie kosztów i oszczędności zakupowych do Klientów

  • współpraca z Działem Zakupów Produkcyjnych ESCO oraz Działem Finansów P&W

    Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • umiejętność tworzenia aplikacji w Microsoft Excel za pomocą makr

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2)

  • znajomość SAP w stopniu podstawowym

  • mocno rozwinięte zdolności analityczne

  • umiejętność oceny sytuacji oraz podejmowania decyzji

  • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań w zespołach nieformalnych

  • zdolność planowania i przewidywania

  • ukierunkowanie na klienta i cel

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów, logistyki, ciągłego doskonalenia lub finansów

  • mile widziana znajomość zarządzania projektami oraz podstawowa wiedza z zagadnień finansowych

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a praca w branży lotniczej to Twój cel – zaaplikuj, a my przygotujemy Cię do pracy na tym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę

  • premię kwartalną – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów

  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę

  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego sfinansujemy Twoją składkę emerytalną

  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania

  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe

  • ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia już od 1 dnia zatrudnienia w ramach programu Scholar, na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni

Praca HYBRYDOWA (HYBRID) - obowiązki przedstawione w opisie stanowiska wymagają obecności w spółce określonej na początku ogłoszenia oraz dopuszczają pracę zdalną.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym są: 1. Pratt &Whitney Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie, adres: ul. Hetmańska 120,35-078 Rzeszów, Polska oraz 2. Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów, Polska moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (http://www.rtx.com/privacy/Job-Applicant-Privacy-Notice) to read the Policy and Terms

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

DirectEmployers