Campus Pride Jobs

Job Information

Sanofi Group Maintenance Engineer Production in Miskolc, Hungary

Gyártógép karbantartó mérnök – csomagoló üzem

Munkavégzés helye: Miskolc, Csanyikvölgy

Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő, 2 műszak

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként feladatod lesz a telephelyi gyártó és csomagoló berendezések megfelelő állapotának fenntartása, folyamatos üzemelésük biztosítása és a karbantartások irányítása. Aktívan részt veszel majd a telephely gyártógépeinek üzembehelyezésében és fenntartásával kapcsolatos folyamatok irányításában. Izgalmas projekt feladatokban is részt vehetsz majd.

Ebben a felelősségteljes, csapatmunkát igénylő feladatkörben jól hasznosíthatod tervezési és szervezési készséged, döntési és problémamegoldási képességed valamint kitűnő kommunikációs adottságaidat.

A munkahelyről:

A Miskolc melletti Csanyikvölgyben közel 500 munkatárssal, a legmodernebb technológiák alkalmazásával, stratégiai fontosságú termékek világszínvonalú előállítása zajlik, végsterilezett ampullás injekciók és aszeptikusan előállított, előretöltött fecskendős injekciók formájában.

A telephely működési kiválóság elemeire építve, legfejlettebb környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági technológiák szabályainak betartása mellett törekszik arra, hogy elérhetővé tegye gyógyszereit világszerte a betegek számára.

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • A telephely gyártó gépeinek létesítésével és fenntartásával kapcsolatos folyamatok irányításában való aktív részvétel

  • Új gépek üzembe helyezése, működtetési feltételeik kialakítása, a folyamatos üzemvitel biztosítása

  • A gépekkel, berendezésekkel kapcsolatos műszaki eltérések, zavarok kivizsgálása, és a karbantartás biztosítása

  • A meglévő, szervezetéhez tartozó rendszerek karbantartása

  • A szükséges validálások, kvalifikálások és kalibrálások során történő közreműködés

  • Rendszer megfelelőség igazolásában való közreműködés

  • Műszaki beruházásokban és fejlesztésekben való aktív részvétel

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök)

  • Komplex technológiai berendezések ismerete

  • Karbantartás szervezésben megszerzett gyakorlati ismeretek

  • Gyakorlati gépészeti ismeretek

  • Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

  • Elmélyült és széleskörű műszaki tudás, műszaki rendszerek, berendezések ismerete, karbantartási ismeretek

  • Felhasználói színtű számítógépes és Office ismeret (AutoCAD, Inventor) tervező programok ismerete

  • Kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, fejlődési képesség

  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat

  • Karbantartó csoport irányításában szerzett gyakorlat

  • Projekt vezetési tapasztalat

  • Karbantartás támogató rendszerek ismerete

  • Vezetési ismeretek

  • Tűzvédelmi szakvizsga (Hegesztők és az építőipari tevékenység során nyílt lánggal járó munkavégzéshez)

  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

  • Gyakorlati automatizálási ismeretek

Amit kínálunk Számodra:

  • Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között, 2 műszakos munkarendben

  • Átfogó szakmai ismeretek fejlesztésének lehetősége, fejlesztésekben való részvétel

  • Multinacionális környezet

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

Discover our Code of Conduct (https://www.codeofconduct.sanofi/) , that serves as the moral compass that guides us when chasing the miracles of science to improve people’s lives. Please ensure to have read this document, before applying.

A Sanofi a világ egyik vezető biotechnológiai vállalata, amely az emberek egészségének és életminőségének javítását tekinti elsődleges küldetésének. Több mint 100 000 munkavállalónk révén 170 országban nyújtunk kiemelkedő, kutatás-fejlesztési eredményekre támaszkodó terápiás megoldásokat az immunológia, az onkológia, a ritka betegségek, a vakcinák, a diabétesz, valamint a szív és érrendszeri betegségek területén.

A Chinoin 111 éves hazai gyógyszergyártási tradícióira építő magyarországi jelenlétünk európai viszonylatban is számottevő. A Sanofi belföldi árbevétel terén a 2. legnagyobb hazai gyógyszerpiaci szereplő, a teljes árbevételt tekintve pedig a 27. legnagyobb hazai vállalat. Több mint 1500 munkavállalót foglalkoztatunk országszerte öt telephelyen. A miskolci Csanyikvölgyben és Veresegyházon gyógyszergyártás, Nagytétényben disztribúció folyik. Budapesten található a kereskedelmi, és a támogató funkciókat és a klinikai kutatást integráló vállalati központunk, valamint két üzleti szolgáltató szolgáltatóközpontunk: a Sanofi Business Services Budapest Center a vállalat európai és észak-amerikai régióit támogatja humánerőforrás és pénzügyi területen, míg a Global Business Services a vény nélküli üzletágunk számára nyújt globális pénzügyi szolgáltatásokat.

Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat biztosítunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére; humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (például az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.