Campus Pride Jobs

Job Information

Cummins Inc. Brygadzista/Mechanik w Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników Cummins in Malopolskie, Poland

DESCRIPTION

Firma Cummins - amerykański koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników wysokoprężnych zatrudni Brygadzistę/ Technika Mechanika do nowoczesnego Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników w Modlniczce.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielnie obsługuje maszyny i sprzęt produkcyjny zgodnie z wymogami jakościowymi i produkcyjnymi.

  • Nadzoruje i koordynuje pracę techników w zespole.

  • Pracuje zgodnie z wymaganym cyklem pracy lub zdefiniowanym standardem inżynieryjnym.

  • Przestrzega wszystkich odpowiednich standardów pracy, sporządzania dokumentacji z procesów oraz procedur zachowania jakości.

  • Przeprowadza kontrole jakości.

  • Osiąga cele produkcyjne.

  • Utrzymuje czystość i porządek w miejscu pracy

  • Współpracuje z kolegami, specjalistami i personelem wsparcia przy konserwacji sprzętu oraz identyfikacji urządzeń potrzebujących naprawy

Kwalifikacje:

  • Wiedza produkcyjna - Wykazuje się wiedzą z zakresu produkcji, prawidłowo wdrażając zmiany w obowiązujących procesach.

  • Umiejętności organizacyjne

  • Nawiązywanie współpracy - Tworzenie relacji i współpraca z innymi dla osiągania wspólnych celów.

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Podstawy bezpieczeństwa i higieny pracy – dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy poprzez. Identyfikowanie oraz raportowanie wszelkich niebezpieczeństw.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej lub świadectwo ukończenia szkoły średniej lub równoważne doświadczenie w zakresie.

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w zarządzaniu na produkcji

  • Kultura osobista

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny LuxMed

  • Ubezp. na życie Generali

  • Essaliens plany inwestycyjno-kapitałowe

  • Dodatek urlopowy „wczasy pod gruszą”

RESPONSIBILITIES

QUALIFICATIONS

Job Manufacturing

Organization Cummins Inc.

Role Category On-site

Job Type Shop

ReqID 2400790

Relocation Package Yes

DirectEmployers