Campus Pride Jobs

Job Information

Ball Corporation Mechanik Operator Maszyn in Lublin, Poland

Czy chcesz pracować w wiodącej na świecie firmie wytwórczej, która stara się budować lepszą przyszłość bazującą na zrównoważonym rozwoju i innowacyjności? Czy szukasz nowego wyzwania w stabilnej, szybko rozwijającej się branży?

Dołącz do nas i zbuduj karierę, pomagając nam budować przyszłość.

Jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie zrównoważonej produkcji zatrudniającym na całym świecie ponad 21 000 pracowników. Od aluminiowych puszek, kubków i pojemników na aerozole, które można poddawać recyklingowi w nieskończoność po rozwiązania dla przemysłu lotniczego i kosmicznego, które pozwalają naszym klientom lepiej poznać naszą planetę i wszechświat. Te wszystkie niesamowite produkty wytwarzamy w jednym tylko celu: aby tworzyć lepsze społeczności, lepsze społeczeństwo i lepszy świat.

A oprócz tego wszystkich nas cechuje głębokie przekonanie o wartości różnorodności i integracji, które stanowią fundament naszej kultury przynależności. I każdy pracownik Ball jest mistrzem, zmieniającym codziennie świat poprzez pracę, którą kocha.

Przewodzimy, czerpiąc inspirację z naszych umysłów i serc, i łączymy innowacyjne myślenie z niezłomnym duchem prężności, który popycha nas do przodu w nieustannym poszukiwaniu nowych sposobów, aby sprawić, że nasze życie i świat staną się lepsze. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad opakowaniami nadającymi się do nieskończonego recyklingu, czy nad innowacjami dla branży lotniczej i kosmicznej. Ponieważ to, co tworzymy, może się zmienić, ale nasze produkty będą zawsze zmieniać przyszłość.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Wywożenie palet do magazynu lub pod załadunek

  • Ocena wywożonych palet pod względem zaistniałych wad

  • Dbanie o stan techniczny wózka

  • Obsługa terminalna PDS do gospodarki magazynowej wg instrukcji

  • Obsługa foliarki i wiązarek

  • Dbanie o czystość na terenie zakładu

  • Raportowanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowości

  • Raportowanie przełożonemu o wszelkich niezgodnościach i problemach

  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Gotowość do nauki i podnoszenia swoich umiejętności

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym (4-brygadówka)

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w firmie z kapitałem amerykańskim

  • stałe zatrudnienie w nowoczesnej firmie

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • bogaty pakiet socjalny

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Equal Opportunity Employer

Minority, Female, Disabled, Lesbian, Gay, Bi-sexual, Transgender and Veterans

DirectEmployers