Campus Pride Jobs

Job Information

GKN Automotive Maintenance technician - mechanical in Budapest, Hungary

A GKN Automotive a világ egyik vezető járműipari technológiai vállalata, amelynek úttörő szerepe van az elektromos hajtásrendszerek kifejlesztésében és a jövő közlekedésének alakításában.

Piacvezető hajtásrendszereinkkel a világ legtöbb autóipari vállalatának megbízható – ePowertrain technológiák fejlesztésére, gyártására és szállítására szakosodott – partnere vagyunk.

Globális vezető szerepet töltünk be a féltengelyfejlesztésben és -gyártásban, a világ tíz legkelendőbb autója közül nyolc a mi féltengely-technológiánkat használja. Az első eDrive rendszerünket több mint 20 évvel ezelőtt szereltük be sorozatgyártású autóba, és ma már világszerte több mint kétmillió elektromos jármű meghajtásáról gondoskodik technológiánk.

Jelenleg egy új gyártóüzemet hozunk létre a Miskolc melletti Felsőzsolcán, amely várhatóan 2023 második felére készül el. Az üzem az elektromos járművek eDrive rendszerei és alkatrészei iránti növekvő igények kielégítésében kap fontos szerepet. Új telephelyünk fő profilja a vállalat termékportfóliójában meghatározó alkatrésznek számító féltengelyek gyártása lesz. A létesítmény gyártási és logisztikai csarnokból, irodaépületből és egy tesztelési lehetőséget is biztosító mérnöki központból fog állni.

Feladatok:

  • Az EAM karbantartási szoftvert használja a munkák nyomonkövetésére és azok dokumentálására

  • Géppark felújítási munkálatait elvégzi és fenntartja a megfelelő műszaki állapotot

  • Megelőző és előrejelző karbantartási munkálatokat végez

  • Műszaki hibákat, eltéréseket felettesének jelenti, javaslatot tesz javító munkálatokra

  • Géphibák, gépállások megszüntetése

  • Géphibák okainak feltárása és azok megszüntetésére való proaktivitás

  • Egyéb berendezések működésének fenntartása

  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások:

  • Középfokú gépész műszaki képzettség – Géplakatos, Szerszámlakatos

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat a karbantartási területen (autóipar előny)

  • Hidraulika és a pneumatika ismeret

  • Műszaki rajz olvasásának képessége

  • Forgácsolási és fúrási ismeret

  • Jó problémamegoldó készség

  • TPM ismerete

Amit kínálunk:

  • Piacvezető vállalat

  • Modern munkakörnyezet

  • Vonzó fizetés és juttatások egy nagy múltú, stabil vállalatnál

  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés

  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség

  • Emberközpontú, támogató vállalati légkör

GKN Automotive is the market leader in conventional, all-wheel and electrified drive systems and solutions. With a comprehensive global footprint, we design, develop, manufacture and integrate an extensive range of driveline technologies for over 90% of the world’s car manufacturers. As a global engineering company, innovation is what differentiates us from our competitors and is central to our success. A balance of cultures, ethnicities and genders help bring new ideas and creativity to GKN Automotive. We need people of different backgrounds, with different skills and perspectives to spark originality, imagination and creativeness in our teams around the world. GKN Automotive is an equal opportunity employer. We treat all our employees and applicants fairly and are committed to ensuring that there is no discrimination or harassment against any employee or qualified applicant on the grounds of age, race, creed, colour, national origin, ancestry, marital status, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, disability, nationality, sex, or veteran status or any other characteristic protected by law. We will ensure that individuals with disabilities are provided reasonable accommodation to participate in the job application or interview process. Please contact us to request any such accommodation.

GKN Driveline provides equal employment and affirmative action opportunities to applicants and employees without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, protected veteran status, age, genetic information, pregnancy, or disability.

DirectEmployers