Campus Pride Jobs

Job Information

Carmeuse Americas Provozní elektrikář in Brno-venkov, Czech Republic

Náplň práce

Provádí údržbu zařízení –část elektro MaR i NN

Je odpovědný za bezporuchový provoz zařízení elektro MaR

Provádí mimořádné práce spojené s odstraněním havarijních stavů na provoze

Koordinace/vedení/spolupráce s dodavatelskými firmami

Provádí pravidelné kontroly zařízení dle rozpisů a potřeb provozu MaR

Provádí dílenské opravy zařízení MaR

Předpoklady a dovednosti

Technické vzdělání- SOU

Min. 2 roky praxe v oboru elektro

Vyhláška 50 Sb, výrobní proces, legislativa

Ochota pracovat na směny

MS Excel- uživatelská úroveň

Analytické myšlení, řešení problémů

Flexibilita, týmovost, orientace na výsledek

Zkušenosti s ŘS Simatic S7 výhodou

Zaměstnanecké benefity

VAŠE KARIÉRA

Mezinárodní prostředí

Vedení zaměřené na podporu interního talentu

Podpora vzdělávání

VAŠE VÝHODY

Čtvrtletní osobní ohodnocení, dodatková mzda

Příplatky vyplývající z kolektivní smlouvy

Nadstandardní příspěvek na stravování

Příspěvek při pracovních a životních jubileích

Příspěvek na penzijní připojištění /kapitálové životní pojištění

Péče o zdraví zaměstnanců

Requisition ID : 191273

DirectEmployers